Competitie & Worldtour

Competitieteams en programma’s

Groen
Spelers: Sven Bakker, Sebastian Coslett, Mirte van Koppen, Finley Lake en Sarah Prange
Teamouder: Tamara Wingelaar
8 – 4 Thuis tegen Naaldwijk 3
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
15 – 4 Uit tegen Oranje TC 2, Van Zaeckstraat 100, Den Haag
Aanwezig 8.45  uur, aanvang wedstrijden 9.00 uur
22 – 4 Thuis tegen Delftse Tennisbond 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
6 – 5 Uit tegen H.T.V. Berg en Dal 2, Daal en Bergselaan 11, Den Haag
Aanwezig 8.45 uur, aanvang wedstrijden 9.00 uur (Wordt verzet!)
13 – 5 Uit tegen T.V. Rijshaege 1, Laan Te Blotinghe 1, Rijswijk
Aanwezig 10.45 uur, aanvang wedstrijden 11.00 uur
27 – 5 Thuis tegen M.L.T.V.90 2
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
3 – 6 Thuis tegen T.C. WW
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur

Competitie geel 2018 verkort spelen:

Omdat de junioren en senioren competitie wel eens erg lang kon duren heeft de KNLTB het volgende veranderd;
In de dubbelpartijen wordt de beslissende derde set vervangen door een wedstrijdtiebreak tot en met 10 punten met 2 punten verschil.
De singles worden nog het zelfde gespeeld. Dus bij 1-1 in sets een volledige derde set.
Bij alle partijen geldt de voordeel/nadeel regel bij 40-40.
H.T.V. Hanenburg 1,
K.N.L.B. Voorjaarscompetitie 2018, 1e klasse Jongens 10 t/m 14
Spelers: Tim en Bart Parry, Boaz van Koppen en Casper Janssen
Teamouder: Gaston Parry

8 – 4 Thuis tegen T.V. Cromwijck 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
15 – 4 Uit tegen T.C. Noordwijk 1, Nieuwe Zeeweg 44, Noordwijk
Aanwezig 11.30 uur, aanvang wedstrijden 12.00 uur
22 – 4 Thuis tegen De Munnik 1,
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
27- 4 Uit tegen H.T.V. Berg en Dal 1, Daal en Bergselaan 11, Den Haag
Aanwezig 8.45 uur, aanvang wedstrijden 9.00 uur
13 – 5 Uit tegen VEP 1, Talma-lanen 47 B, Woerden
Aanwezig ? uur, aanvang wedstrijden ? uur
27 – 5 Thuis tegen Nootdorp 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
3 – 6 Uit tegen TEAN 1, Prins Bernhardlaan 37, Alphen aan den Rijn
Aanwezig 8.45 uur, aanvang 9.00  uur
H.T.V. Hanenburg 2,
K.N.L.B. Voorjaarscompetitie 2018, 2e klasse Jongens 10 t/m 14
Spelers: Wietse Bloemsma, Ruben Lake, Tim Rigter, Julian Roos, Manu Weij en Elvin Selimovic
Teamouder: Esther Bloemsma
8 – 4 Uit tegen De Kieviten 1, Dr. Mansveltkade 11, Wassenaar
Aanwezig 9.30 uur, aanvang 10.00 uur
15 – 4 Thuis tegen De Leidse Hout 2
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
22 – 4 Uit tegen De Oude Eik 2, Ammonslaantje 37, Wassenaar
Aanwezig ? uur, aanvang ? uur
6 – 5 Thuis tegen Forescate 3
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
13 – 5 Thuis tegen WW 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
27 – 5 Uit tegen Thor de Bataaf 4, Ver-Huellweg 2, Den Haag
Aanwezig ? uur, aanvang ? uur
3 – 6 Thuis tegen Marlot 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur
H.T.V. Hanenburg 3,
K.N.L.B. Voorjaarscompetitie 2018, 2e klasse Jongens 10 t/m 14
Spelers: David Brinkman, Bram Duifhuizen, Levijn Eilander, Henry Giesbertz,  Lucas Rigter
Teamouder: Elisabet Morato met hulp van Paul Giesbertz en Chantal Rigter
8 – 4 Uit tegen Leeuwenberg 1, Lindelaan 7, Den Haag
Aanwezig 8.30 uur, aanvang 9.00 uur
15 – 4 Thuis tegen Te Werve 2
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
22 – 4 Uit tegen De Metselaars 1, Berkenbosch Blokstraat 20, Den Haag
Aanwezig 8.30 uur, aanvang 9.00 uur
6 – 5 Thuis tegen Leimonias 2
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
13 – 5 Thuis tegen De Hoek 1
Aanwezig 9.15 uur, aanvang wedstrijden 9.30 uur
27 – 5 Uit tegen Thor de Bataaf 3, Ver-Huellweg 2, Den Haag
Aanwezig ? uur, aanvang ? uur
3 – 6 Thuis tegen H.T.V. Berg en Dal 2
Aanwezig 9.15 uur, aanvang 9.30 uur